Prístrešok pre auto s rozmermi 15x6 metrov je priestranná konštrukcia s tromi miestami pre autá. Trapézový plech, z ktorého je prístrešok vyrobený, je mimoriadne odolný a odolný voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia z uzavretých profilov a uhlov stabilizuje celú budovu. Antracitovo sivý odtieň je veľmi elegantný a estetický.
Prístrešok na auto sa dá využiť aj na uskladnenie záhradných strojov, menších vozidiel, ako aj na prístrešok pre bicykle a motocykle. Výška vstupu 3 m umožňuje vstup vozidlám značnej výšky. Jednotlivé časti prístrešku sú spojené nitmi a skrutkami. To umožňuje jednoduchú montáž a rozobratie v prípade zmeny umiestnenia zariadenia. Lichobežníkový plechový prístrešok je oveľa lacnejšie riešenie v porovnaní s tradičnou garážou.
Súhrn prístrešku pre auto
- Priestor pre niekoľko vozidiel
- Úložný priestor pre náradie a vybavenie
- Malá dielňa
- Priestor na voľný čas
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Estetický vzhľad
Lichobežníkový plechový prístrešok 15×6 pre tri vozne
6336€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 15,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 3,40 m |
| Wysokość tył | 3,00 m |
| Szerokość wjazdu | 4,90 m |
| Wysokość wjazdu | 3,00 m |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 grafitový lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























