Prístrešok pre auto s rozmermi 12x7 m je priestranná stavba so štyrmi miestami pre auto. Trapézový plech použitý na výrobu prístrešku je mimoriadne pevný a odolný voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia z uzavretých profilov a uhlových profilov stabilizuje celú konštrukciu. Grafitový odtieň je veľmi elegantný a esteticky ladí s okolím.
Prístrešok na auto sa dá využiť aj na uskladnenie záhradných strojov, menších vozidiel, ako aj na prístrešok pre bicykle a motocykle. Výška vjazdu 3 m umožňuje vjazd vozidlám značnej výšky. Jednotlivé časti prístrešku sú spojené nitmi a skrutkami. To umožňuje jednoduchú montáž a rozobratie v prípade zmeny umiestnenia zariadenia. Lichobežníkový plechový prístrešok je oveľa lacnejšie riešenie v porovnaní s tradičnou garážou.
Súhrn prístrešku pre auto
- Priestor pre niekoľko vozidiel
- Úložný priestor pre náradie a vybavenie
- Malá dielňa
- Priestor na voľný čas
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Estetický vzhľad
Prístrešok na auto z trapézového plechu 12×7 výška 3m
5736€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 12,0 m |
|---|---|
| Długość | 7,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 3,30 m |
| Szerokość wjazdu | 2,90 m |
| Wysokość wjazdu | 3,00 m |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























