Plechová garáž Premium 6x6 je vyrobená z trapézového plechu vo farbe podobnej drevu. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha bola pokrytá trapézovým plechom v grafitovom lesku RAL 7016. V prípade silného dažďa alebo sneženia chráni celú konštrukciu. Garáž má krídlovú bránu s rozmermi 275x193 cm v grafitovom lesku RAL 7016. K bráne môžeme dodatočne nainštalovať automatický stroj s diaľkovým ovládaním, ktorý nám uľahčí používanie. V prednej časti garáže sa nachádzajú vchodové dvere s rozmermi 100x200cm. Vďaka tomu môžeme ísť dovnútra bez nutnosti otvárania brány.
Dve pevné plastové okná 40x150, ktorými je garáž vybavená, poskytujú veľmi dobré osvetlenie v zamračených dňoch. Plechovú garáž Premium je možné použiť aj na uskladnenie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má lemovanie, ktoré zaisťuje estetický vzhľad.
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová kovová garáž 6×6 krídlové dvere podobné drevu
2688€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | pevné okno z PVC 40 x 150 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | Podobné drevu |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor drzwi | RAL7016 grafitový lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |
| Kolor bramy | RAL7016 grafitový lesk |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























