Zateplený záhradný domček s rozmermi 4x3 m je vyrobený z bieleho sendvičového panelu. Steny garáže sú pokryté polyuretánovým sendvičovým panelom s hrúbkou 2 cm, vyplneným 2 cm hrubou polyuretánovou penou s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Celý sendvičový panel je priskrutkovaný ku konštrukcii a skrutky zostávajú neviditeľné. Strecha je vyrobená z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 4 cm v grafitovej farbe s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022.
Antikorózna konštrukcia laku poskytuje ochranu kovových profilov proti korózii. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Jednokrídlové vchodové dvere grafitovej farby s rozmermi 100x200 cm ochránia pred neželanými hosťami. Na ľavej strane bolo nainštalované plastové okno s rozmermi 80x60 cm. Zaisťuje veľmi dobré denné osvetlenie miestnosti v zamračených dňoch. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov.
Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- jednokrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetický dizajn sendvičových panelov
Zateplený záhradný domček zo sendvičového panelu 4×3
2880€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,30 m |
| Wysokość tył | 2,00 m |
| Rodzaj bramy | Jednokrídlové dvere 100x200cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor drzwi | RAL7016 grafitový lesk |
| Rynny | áno |
ZÁHRADNÝ DOMČEK IZOLOVANÝ ZO SENDVIČOVÝCH
PANELOV
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE.
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený podklad.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, nakoľko neručíme za podklad vyrobený zákazníkom.

























