Záhradný domček zo sendvičového panelu 6x3 bol vyrobený vo farbe podobnej drevu. Má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, čo znamená, že nemá tepelné mosty. Na stavbu záhradného domčeka bol použitý uzavretý profil 40×40 pokrytý kvalitnou antikoróznou farbou. Steny sú vyrobené z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 2 cm, vyplneného 2 cm hrubou polyuretánovou penou s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Celý sendvičový panel je priskrutkovaný ku konštrukcii a skrutky zostávajú neviditeľné. Vonkajšia strana dosky je pokrytá hliníkovým plechom podobným drevu a vnútorná strana je pokrytá hliníkovou fóliou.
Strecha je vyrobená z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 4 cm v grafitovej farbe s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. V záhradnom domčeku boli nainštalované dvere grafitovej farby 100x200 cm. Majú zámok na kľúč, ktorý chráni nehnuteľnosť pred nežiaducimi hosťami. Inštalované žľaby budú pri silných dažďoch odvádzať vodu z povrchu strechy.
Výhody záhradného domčeka zo sendvičových panelov:
- ľahká konštrukcia
- jednoduchá inštalácia
- Estetický a moderný dizajn
- Multifunkčnosť
Záhradný domček z laminovanej dosky 6×3 podobnej drevu
4937€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,73 m |
| Wysokość ściany | 2,30 m |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | Podobné drevu |
| Kolor drzwi | BTX7016 grafitová matná |
| Rynny | áno |
GARÁŽ IZOLOVANÁ ZO SENDVIČOVÝCH PANELOV
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami pripravenú zem.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, nakoľko neručíme za podklad vyrobený zákazníkom.


























