Záhradný domček s prístreškom pre auto z trapézového plechu vo farbe podobnej drevu s rozmermi 5 x 5 m. Strecha konštrukcie je štítová pokrytá trapézovým plechovým RAL8017. Záhradný domček je navyše vybavený plastovým oknom s rozmermi 80x60. V zamračených dňoch zabezpečí veľmi dobré denné osvetlenie miestnosti. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- Robustná konštrukcia
- Jednoduchá inštalácia
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie s prístreškom pre auto 5×5 štít
2208€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m (chata 3,0m + prístrešok 2,0 m) |
|---|---|
| Długość | 5,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,63 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlové dvere 290x200cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 190 cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | Orech podobný drevu |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
| Kolor bramy | Drevený orech |
| Obróbki blacharskie | Áno |

























