Záhradná náradiarska dielňa z lichobežníkového pozinkovaného plechu v grafitovej farbe s rozmermi 6x3 m s drevárňou naľavo. Strecha stavby pokrytá lichobežníkovým plechom poskytne veľké pohodlie v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný dom bol navyše vybavený dvoma PVC oknami s rozmermi 80x60. Počas zamračených dní poskytujú denné osvetlenie miestnosti. Je ideálny na skladovanie záhradných nástrojov, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Môže sa tiež použiť ako úložný priestor na autopneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaručuje stabilitu a bezproblémové používanie. Záhradný domček ochráni všetky predmety uložené v ňom pred nepriaznivým počasím, či už v lete alebo v zime. Zamykateľné dvojkrídlové vstupné dvere s rozmermi 200x200 cm ochránia pred neželanými hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa našich chutí a rozmerov. Zvyšný priestor môžete využiť na vlastnoručný pracovný stôl. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- Robustná konštrukcia chránená proti korózii
- jednoduchosť inštalácie
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické prevedenie z trapézového plechu v grafitovej farbe
Záhradný domček na náradie 6 x 3 dreváreň vľavo
1692€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m (5,0 m chata + 1,0 m dreváreň) |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlové dvere 200x200cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80 x 60 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























