Záhradný dom s dĺžkou 5×3,5 m vyrobený z odolného pozinkovaného lichobežníkového plechu z grafitovej podložky BTX7016 je praktickým a estetickým riešením pre každú záhradu. Jednošikmá strecha, ktorá odvádza vodu a sneh, poskytuje ochranu pred počasím kedykoľvek počas roka.
Chata je vybavená PVC oknom 80×60, ktoré zaručuje prirodzené osvetlenie interiéru aj počas zamračených dní. Pevná oceľová konštrukcia je chránená protikoróznym základným náterom, ktorý predlžuje jej životnosť. Vpredu v garáži je vstupné dvere s rozmermi 100 x 200 cm.
Je to ideálne miesto na uskladnenie záhradníckych nástrojov, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok, gril alebo príslušenstvo k bazénu. Dom bude tiež ideálny na skladovanie pneumatík, bicyklov alebo sezónneho vybavenia. Interiér vám umožňuje voľne usporiadať stojany a zvyšný priestor môžete využiť ako dielňu na domáce opravy.
Najdôležitejšie výhody záhradného domu:
- Odolná, koróziuvzdorná oceľová konštrukcia
- Jednoduchá a rýchla inštalácia
- praktické, dvojkrídlové dvere so zámkom
- strecha na ochranu pred hromadením vody a snehu
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný náradiový domček 5×3,5 farebný grafit
1536€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,5 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Jednokrídlové dvere 100x200cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor drzwi | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |

























