Záhradný domček s rozmermi 5x3m z trapézového pozinkovaného plechu v svetlošedej farbe RAL 7035. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu pokrytá trapézovým plechom. Je to veľká výhoda v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený PVC oknom 80x60, ktoré zabezpečí denné osvetlenie miestnosti v zamračených dňoch. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Uzamykateľné vchodové dvere ochránia pred nežiaducimi hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- estetický trapézový plech
Záhradný domček na náradie 5×3 okno 80×60
1512€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 200 x 200 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | RAL7035 svetlosivá |
| Kolor dachu | RAL7035 svetlosivá |
| Kolor drzwi | RAL7035 svetlosivá |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom


























