Záhradný domček na náradie z pozinkovaného trapézového plechu grafitovej farby a zlatého duba s rozmermi 5x3 m s drevárňou vpravo. Strecha konštrukcie je jednostranná a pokrytá trapézovým plechom. V prípade silného dažďa alebo sneženia poskytuje ochranu konštrukcie. Záhradný domček je navyše vybavený PVC oknom s rozmermi 80x60, ktoré zabezpečí denné osvetlenie miestnosti v zamračených dňoch. Je ideálny na uskladnenie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Záhradný domček ochráni všetky predmety, ktoré sú v ňom uložené, pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Uzamykateľné dvojkrídlové vchodové dvere s rozmermi 200x200cm ochránia pred nežiaducimi hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police usporiadať podľa našich preferencií a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- jednoduchosť inštalácie
- bezúdržbový
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu grafitovej farby
Záhradný domček na náradie 5 x 3 na pravej strane zlatý dub
1380€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m (chata 4,5 m + dreváreň 0,5 m) |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlové dvere 200x200cm |
| Dodatkowe okno | Plexisklo 25 x 150 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























