Záhradný dom 5×3 m s drevárňou napravo. Vyrobený z odolného, pozinkovaného lichobežníkového plechu v BTX7016 farbe (grafitový mat), je praktickým a estetickým riešením pre každú záhradu. Jednošikmá strecha, ktorá odvádza vodu a sneh, poskytuje ochranu pred počasím kedykoľvek počas roka.
Pevná oceľová konštrukcia je chránená protikoróznym základným náterom, ktorý predlžuje jej životnosť.
Je to ideálne miesto na uskladnenie záhradníckych nástrojov, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok, gril alebo príslušenstvo k bazénu. Dom bude tiež ideálny na skladovanie pneumatík, bicyklov alebo sezónneho vybavenia. Interiér vám umožňuje voľne usporiadať stojany a zvyšný priestor môžete využiť ako dielňu na domáce opravy.
Najdôležitejšie výhody záhradného domu:
- Odolná, koróziuvzdorná oceľová konštrukcia
- Jednoduchá a rýchla inštalácia
- praktické zamykateľné dvere
- strecha na ochranu pred hromadením vody a snehu
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie 5 x 3 dreváreň vpravo
1344€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m (chata 4,0 m + dreváreň 1,0 m) |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Jednokrídlové dvere 100x200cm |
| Kolor ścian | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























