Záhradný domček z trapézového pozinkovaného plechu vo farbe podobnej drevu s rozmermi 4x4m. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu pokrytá trapézovým plechom. To je veľká výhoda v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený dvoma plastovými oknami s rozmermi 80x60. V zamračených dňoch zabezpečia denné osvetlenie miestnosti. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Kvalitná antikorózna farba poskytne ochranu pred hrdzavením kovových profilov po mnoho rokov. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Uzamykateľné dvojkrídlové vchodové dvere ochránia pred nežiaducimi hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie 4×4 farba podobná drevu
1505€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 4,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlové dvere 200x200cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80 x 60 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | Podobné drevu |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |

























