Záhradný domček z trapézového pozinkovaného plechu vo farbe podobnej drevu s rozmermi 4x4m. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu pokrytá trapézovým plechom. To je veľká výhoda v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený oknom z akrylového skla (plexisklo) s rozmermi 100x50. V zamračených dňoch zabezpečí dokonalé osvetlenie miestnosti. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Kvalitná antikorózna farba poskytne ochranu pred hrdzavením kovových profilov po mnoho rokov. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Uzamykateľné dvojkrídlové vchodové dvere ochránia pred nežiaducimi hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie 4×4 drevený
1572€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 4,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,53 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 200 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | Plexa 100 x 50 cm |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























