Záhradný domček 4x4m z trapézového plechu pozinkovaný v čiernej farbe. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu pokrytá trapézovým plechom. To je veľká výhoda v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený plastovým oknom s rozmermi 80x60. Zaisťuje veľmi dobré denné osvetlenie miestnosti v zamračených dňoch. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Kvalitná antikorózna farba poskytne ochranu pred hrdzavením kovových profilov po mnoho rokov. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Dvojkrídlové vchodové dvere zo zlatého dubu sú zamknuté a ochránia pred neželanými hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie 4×4 čierny
1440€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 4,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | BTX9005 matná čierna |
| Kolor dachu | BTX9005 matná čierna |
| Kolor drzwi | Drevo zlatý dub |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

































