Záhradný domček 4x3m z trapézového plechu pozinkovaného v grafitovej farbe. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu pokrytá trapézovým plechom. To je veľká výhoda v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený dvoma plastovými oknami s rozmermi 80x60. V zamračených dňoch poskytnú veľmi dobré denné osvetlenie miestnosti. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Kvalitná antikorózna farba poskytne ochranu pred hrdzavením kovových profilov po mnoho rokov. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Jednokrídlové vchodové dvere z grafitu ochránia pred nežiaducimi hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu
Záhradný domček na náradie 4×3 grafit
1399€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80 x 60 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |

























