Záhradný domček z pozinkovaného trapézového plechu farebný RAL9010 s rozmermi 3x3m. Strecha konštrukcie je jednostranná do zadnej časti domu, pokrytá trapézovým plechom v grafitovej farbe, čo je veľká výhoda v prípade silných dažďov alebo sneženia. Je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle. Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Kvalitná antikorózna farba poskytne ochranu pred hrdzavením kovových profilov po mnoho rokov. Záhradný domček ochráni všetky predmety v ňom uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami v lete aj v zime. Uzamykateľné jednokrídlové vchodové dvere na pravej strane prednej strany ochránia pred neželanými hosťami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- Jednoduchá inštalácia
- bezúdržbové
- dvojkrídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetická konštrukcia z trapézového plechu podobného drevu
Záhradný domček na náradie 3×3m jednostranná strecha
1008€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 3,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Jednokrídlové dvere 100x200cm |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor drzwi | RAL7016 grafitový lesk |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























