Záhradný domček 7,5x6 podobný drevu z pozinkovaného trapézového plechu. Na ľavej strane domu sa nachádza praktická komora s dĺžkou 1,5 m. Prídavný prístrešok pre auto z vodorovných kovových panelov bude dobre fungovať ako miesto na drevo, bicykle alebo záhradné koše. Strecha konštrukcie, ktorá je dozadu jednostranná, je pokrytá trapézovým plechom. V prípade silných dažďov alebo sneženia bude ideálnou ochranou konštrukcie. Záhradný domček je navyše vybavený dvoma plastovými oknami s rozmermi 40x150 cm, ktoré poskytujú veľmi dobré denné osvetlenie miestnosti v zamračených dňoch. Vďaka funkčnému usporiadaniu je ideálny na uloženie záhradného náradia, ako je kosačka na trávu, fúrik, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Dá sa použiť aj ako úložný priestor na pneumatiky alebo bicykle.
Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaisťuje stabilitu a bezproblémové používanie. Krídlové dvere 275x193 z grafitu sú ďalším komfortom pri skladovaní väčších predmetov. Záhradný domček spredu má ďalšie vchodové dvere s rozmermi 100x200. Sú vybavené zámkom na kľúč, ktorý nás ochráni pred nežiaducimi hosťami. V lete aj v zime bude konštrukcia chrániť všetky predmety v nej uložené pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vo vnútri miestnosti môžeme police umiestniť podľa nášho vkusu a veľkostí. Zvyšný priestor je možné využiť s pracovným stolom pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- jednoduchosť inštalácie
- krídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu
- Dodatočný prístrešok
Lemovanie je zahrnuté v cene.
Naše projekty: záhradné domčeky
Drevený záhradný domček 7,5×6 s úložným priestorom
3312€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 7,5 m (garáž 6,0 m + prístrešok pre auto 1,5 m) |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,18 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | pevné okno z PVC 40 x 150 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor drzwi | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom



























