Záhradný domček s drevenou konštrukciou 6x5,8 z pozinkovaného trapézového plechu. Strecha stavby, v zadnej časti jednoplášťová, je pokrytá trapézovým plechom. Ten poskytne konštrukcii ideálnu ochranu v prípade silného dažďa alebo sneženia. Záhradný domček je navyše vybavený dvoma plastovými oknami s rozmermi 50x150 cm, ktoré zabezpečujú veľmi dobré denné svetlo počas zamračených dní. Vďaka funkčnému usporiadaniu je ideálny na uskladnenie záhradného náradia, ako je kosačka, trakař, záhradný nábytok alebo gril či bazén. Môže sa použiť aj ako sklad pneumatík automobilov alebo bicyklov.
Oceľová konštrukcia chránená proti korózii zaručuje stabilitu a bezproblémové používanie. Výklopná brána s rozmermi 275x193 v grafitovej farbe poskytuje dodatočné pohodlie pri skladovaní objemných predmetov. Záhradný domček vpredu má ďalšie vstupné dvere s rozmermi 100x200. Sú vybavené zámkom na kľúč, k t, ktorý nás ochráni pred nevítanými návštevníkmi. V lete aj v zime bude konštrukcia chrániť všetky uložené predmety pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Vo vnútri miestnosti si môžeme usporiadať police podľa našich predstáv a rozmerov. Zvyšný priestor môžeme využiť pomocou pracovného stola pre domácich majstrov. Výhody záhradného domčeka sú predovšetkým:
- pevná konštrukcia chránená proti korózii
- jednoduchosť inštalácie
- krídlové uzamykateľné dvere
- strecha zabraňujúca hromadeniu snehu a vody
- estetické spracovanie z trapézového plechu
- Dodatočný prístrešok
Lemovanie je zahrnuté v cene.
Naše projekty: záhradné domčeky
Záhradný domček 6 × 5,8 dreva s úložným priestorom
2784€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 5,8 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 2,30 m |
| Wysokość tył | 2,00 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | pevné PVC okno 50×150 – 2 kusy |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor drzwi | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom


























