Prístrešok pre auto s rozmermi 9x6 m metrov je priestranná konštrukcia s tromi stojanmi na autá alebo poľnohospodárske stroje. Trapézový plech, z ktorého je prístrešok vyrobený, je mimoriadne odolný a odolný voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia je vyrobená z dutých profilov a uhlov. Antracitovo sivý odtieň je veľmi elegantný a estetický.
Prístrešok pre auto je možné využiť aj na uskladnenie záhradnej techniky, menších vozidiel, ako aj prístrešku pre bicykle a motocykle. Vjazdová výška 4 m umožňuje vjazd vozidiel značnej výšky. Jednotlivé časti prístrešku pre auto sú spojené nitmi a skrutkami. To umožňuje jednoduchú montáž a demontáž v prípade zmeny umiestnenia zariadenia. Prístrešok pre auto z trapézového plechu je oveľa lacnejším riešením v porovnaní s výstavbou tradičnej garáže.
Súhrn prístrešku pre auto
- Priestor pre niekoľko vozidiel
- Úložný priestor pre náradie a vybavenie
- Malá dielňa
- Priestor na voľný čas
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Estetický vzhľad
Prístrešok pre garáž z trapézového plechu 9×6 výška 4m
4392€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 9 miliónov |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 4,30 m |
| Wysokość tył | 4,00 m |
| Wysokość wjazdu | 4,00 m |
| Kolor ścian | Pozinkovaný plech |
| Kolor dachu | Pozinkovaný plech |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom



























