Prístrešok pre auto s rozmermi 18x8 metrov je priestranná konštrukcia s piatimi miestami pre autá. Trapézový plech, z ktorého je prístrešok vyrobený, je mimoriadne odolný a odolný voči poveternostným podmienkam. Konštrukcia z uzavretých profilov a uhlov stabilizuje celú budovu. Sivý odtieň je veľmi elegantný a esteticky príjemný, dokáže splynúť s okolím.
Prístrešok pre auto je možné využiť aj na uskladnenie záhradnej techniky, menších vozidiel, ako aj prístrešku pre bicykle a motocykle. Vjazdová výška 4 m umožňuje vjazd vozidiel značnej výšky. Jednotlivé časti prístrešku pre auto sú spojené nitmi a skrutkami. To umožňuje jednoduchú montáž a demontáž v prípade zmeny umiestnenia zariadenia. Prístrešok pre auto z trapézového plechu je oveľa lacnejším riešením v porovnaní s výstavbou tradičnej garáže.
Súhrn prístrešku pre auto
- Priestor pre niekoľko vozidiel
- Úložný priestor pre náradie a vybavenie
- Malá dielňa
- Priestor na voľný čas
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Estetický vzhľad
Prístrešok pre auto z trapézového plechu 18×8 výška 4m
11976€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 18,0 m |
|---|---|
| Długość | 8,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 4,50 m |
| Wysokość tył | 4,00 m |
| Wysokość wjazdu | 4,00 m |
| Kolor ścian | RAL9006 strieborná |
| Kolor dachu | RAL9006 strieborná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























