Ohrádka pre psov s rozmermi 4x2m z trapézového plechu vo farbe podobnej drevu a profiloch v tvare G. Koterka má vstupné dvierka, ktoré sa otvárajú dovnútra, čo chráni pred únikom zvieraťa. Všetky profily sú chránené antikoróznym náterom, ktorý zaisťuje pevnosť vyrobeného profilu. Podlaha je vyrobená z dosiek, vďaka čomu je pre psa útulná a pohodlná. Priestranná veľkosť ohrádky umožňuje nášmu miláčikovi bezpečný pohyb, ako aj miesto pre misku s vodou a jedlom. Ohrádku je možné ľahko rozobrať a premiestniť na iné miesto.
Výhody ohrádky pre psov:
- Robustné spracovanie
- Materiál bezpečný pre zvieratá
- Bezpečnosť a pohodlie pre psa
- Jednoduchá montáž a demontáž
Búdka pre psov 4×2
994€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 2,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 1,73 m |
| Wysokość tył | 1,63 m |
| Kolor ścian | Orech podobný drevu |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
| Kolor konstrukcji | Grafit |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami pripravenú zem.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























