Psia ohrádka s rozmermi 3x2 m vyrobená z lichobežníkového plechu a profilov v tvare písmena G. Výbeh má vstupné dvere, ktoré sa otvárajú dovnútra a chránia pred útekom zvieraťa. Všetky profily sú chránené protikoróznou farbou, ktorá zabezpečuje pevnosť vytvoreného profilu. Malá sedlová strecha chráni búdku pre psov pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Podlaha je z dosiek, čo ju robí útulnou a pohodlnou pre psa. Ohrádka je štandardná bez podlahy. Podlaha je vyrobená z dosiek hrubých 25 mm a je doplnkovým prvkom, za ktorý sa platí príplatok, ktorého výška závisí od plochy ohrádky. Priestrannosť ohrádky umožňuje nášmu miláčikovi bezpečný pohyb, rovnako ako miesto na misku s vodou a jedlom. Ohrádka sa dá ľahko rozobrať a presunúť na iné miesto.
Výhody ohrádky pre psov:
- Robustné spracovanie
- Materiál bezpečný pre zvieratá
- Bezpečnosť a pohodlie pre psa
- Jednoduchá montáž a demontáž
Búdka pre psov 3×2
821€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 2,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,03 m |
| Wysokość ściany | 1,73 m |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | RAL8017 bronzový lesk |
| Kolor konstrukcji | Grafit |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami pripravenú zem.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























