Psia ohrádka s rozmermi 5x2,5 m vyrobená z lichobežníkového plechu a profilov v tvare písmena G. Výbeh má vľavo vstupné dvere, ktoré sa otvárajú dovnútra a chránia pred útekom zvieraťa. Všetky profily sú chránené protikoróznou farbou, ktorá zabezpečuje pevnosť vytvoreného profilu. Okrem toho bol navrhnutý malý úložný priestor so šírkou 2,5 m. Môžeme do nej uložiť rôzne druhy potrieb starostlivosti o psov, ako aj nástroje na udržiavanie krabice čistej. Podlaha je z dosiek, čo ju robí útulnou a pohodlnou pre psa. Ohrádka je štandardná bez podlahy. Podlaha je vyrobená z dosiek hrubých 25 mm a je doplnkovým prvkom, za ktorý sa platí príplatok, ktorého výška závisí od plochy ohrádky. Priestrannosť ohrádky umožňuje nášmu miláčikovi bezpečný pohyb, rovnako ako miesto na misku s vodou a jedlom. Ohrádka sa dá ľahko rozobrať a presunúť na iné miesto.
Výhody ohrádky pre psov:
- Robustné spracovanie
- Materiál bezpečný pre zvieratá
- Bezpečnosť a pohodlie pre psa
- Jednoduchá montáž a demontáž
Búda pre psov s úložným priestorom 5×2,5m vchod vpravo
1238€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m (2,5 m ohrádka + 2,5 m úložný priestor) |
|---|---|
| Długość | 2,5 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 1,73 m |
| Wysokość tył | 1,63 m |
| Kolor ścian | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor konstrukcji | Grafit |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami pripravenú zem.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























