Skladová hala 9x6m z pozinkovaného trapézového plechu. Celá konštrukcia je založená na uzavretých profiloch a uhloch chránených antikoróznym náterom. To zvyšuje životnosť objektu a chráni pred koróziou. Strecha vyrobená so sklonom dozadu chráni miestnosti pred silnými dažďami a snežením. Hala má dve dvojkrídlové brány s rozmermi 290x300 uzamykané kľúčom, vďaka čomu je bezpečnejšia.
Po stranách konštrukcie boli nainštalované dve okná z plexiskla s rozmermi 80x80 cm. V zamračených dňoch poskytujú dobré osvetlenie interiéru. Skladovú halu je možné využiť na uskladnenie automobilov a poľnohospodárskych strojov. Priestranná miestnosť môže byť aj dielňou pre domácich majstrov a mechanikov. Celé zariadenie je možné inštalovať veľmi rýchlo, ako aj demontovať v prípade zmeny umiestnenia haly.
Skladová hala z trapézového plechu 9×6
3576€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 9 miliónov |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 3,30 m |
| Wysokość tył | 3,00 m |
| Wysokość wjazdu | 3,00 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 290 x 300 cm |
| Dodatkowe okno | Plexisklo 80 x 80 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | Pozinkovaný plech |
| Kolor dachu | Pozinkovaný plech |
| Kolor bramy | Pozinkovaná plech |



























