Skladová hala z trapézového plechu s rozmermi 15x6m. Vyrobené z dutých profilov a uholníkov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Opláštenie haly je vyrobené z trapézového plechu vo farbe Ral7016. Strecha vyrobená so sklonom dozadu ľahko odvádza vodu počas silných dažďov. Samostatne stojaca konštrukcia disponuje piatimi parkovacími miestami pre autá, je možné ju využiť aj na uskladnenie motocyklov, bicyklov a iných typov motorových vozidiel.
Skladová hala z trapézového plechu 15×6
7176€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 15,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sklon strechy dozadu |
| Wysokość przód | 3,80 m |
| Wysokość tył | 3,50 m |
| Wysokość wjazdu | 3,50 m |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 grafitový lesk |





























