Kovová garáž z trapézového plechu vo farbe RAL s rozmermi 4x10. Konštrukcia garáže je vyrobená z uhlov a uzavretých profilov natretých v základnej farbe. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Bočné steny sú k profilom pripevnené nitmi, vďaka čomu je celá garáž veľmi stabilná. Trapézový plech vo farbe RAL je odolný proti korózii, čo zaisťuje dlhú životnosť konštrukcie. Sedlová strecha je vyrobená z trapézového plechu v rovnakej farbe. V plechovej garáži je nainštalovaná krídlová brána, ktorá je na zaistenie bezpečnosti uzamknutá kľúčom. Okrem toho boli na boku nainštalované dvere 100x90. Celá konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom, ako je dážď, sneh alebo vietor.
Plechová garáž je ideálnym riešením pre mestské aj vidiecke oblasti. Je ideálny na uloženie vášho auta aj náradia. Výhodou je predovšetkým ľahká konštrukcia, rýchla a jednoduchá montáž a malé rozmery
Štandardná štítová plechová garáž s krídlovou bránou 4×10
2520€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 10,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,63 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 190 cm |
| Kolor ścian | RAL8004 tehla |
| Kolor dachu | RAL8004 tehla |
| Kolor bramy | RAL7016 lesklý grafit |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
Príslušenstvo.
Prídavná bránka 100×190



























