Plechová garáž pre dve autá z trapézového plechu v bielej farbe s rozmermi 6x6. Ide o veľmi priestrannú konštrukciu, ktorá vám umožní umiestniť dva stojany na autá. Konštrukcia garáže je vyrobená z uhlov a uzavretých profilov natretých v základnej farbe. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Bočné steny sú pripevnené k profilom nitmi. Vďaka tomu je celá garáž veľmi stabilná. Trapézový plech RAL 9010 je odolný voči korózii, čo zaisťuje dlhú životnosť konštrukcie. Strecha bola vyrobená z trapézového plechu v rovnakej farbe so sklonom dozadu. V plechovej garáži sú pre každé z parkovacích miest nainštalované dvojkrídlové brány, ktoré sú uzamykané kľúčom, čo zaisťuje bezpečnosť. Celá konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom, ako je dážď, sneh alebo vietor.
Plechová garáž pre dve autá je ideálnym riešením pre mestské aj vidiecke oblasti. Je ideálny na uloženie vášho auta aj náradia. Výhodou je predovšetkým ľahká konštrukcia, rýchla a jednoduchá inštalácia a malé rozmery.
Na želanie zákazníka inštalujeme okná, žľaby, ako aj antikondenzačnú plsť.
Štandardná plechová garáž 6×6
1728€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,18 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Wysokość wjazdu | 2,00 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 290 x 200 cm |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























