Štandardná plechová garáž s rozmermi 4x6. Konštrukcia plechových garáží je vyrobená z uhlov a uzavretých profilov natretých v základnej farbe. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Bočné steny sú pripevnené k profilom nitmi. Vďaka tomu je celá garáž veľmi stabilná. Trapézový plech bočných stien bol vyrobený v RAL 1002. Je odolný proti korózii, čo zaisťuje dlhú životnosť konštrukcie. Sedlová strecha je vyrobená z trapézového plechu vo farbe RAL 8017. V plechovej garáži je inštalovaná dvojkrídlová brána, ktorá je kvôli zaisteniu bezpečnosti uzavretá. Farba dverí je RAL 8017. Celá konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom, ako je dážď, sneh alebo vietor. Garáž je ideálna nielen na uskladnenie vášho auta, ale aj pre rôzne druhy náradia.Plechová garáž je ideálnym riešením pre mestské aj vidiecke oblasti. Výhodou je predovšetkým ľahká konštrukcia, rýchla a jednoduchá montáž a malé rozmery
Plechový garážový štít štandard 4×6
1416€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,53 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Wysokość wjazdu | 2,00 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 290 x 200 cm |
| Kolor ścian | RAL1002 |
| Kolor dachu | RAL8017 |
| Kolor bramy | RAL8017 |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























