Plechová garáž z trapézového plechu v pieskovej metalíze s rozmermi 3x5. Konštrukcia garáže je vyrobená z uholníkov a uzavretých profilov natretých základnou farbou. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Bočné steny sú k profilom pripevnené pomocou nitov. Vďaka tomu je celá garáž veľmi stabilná. Trapézový plech v pieskovej metalickej farbe je odolný proti korózii, čo zaručuje dlhú životnosť konštrukcie. Strecha je vyrobená z trapézového plechu v rovnakej farbe so sklonom smerom dozadu. Plechová garáž má dvojkrídlové dvere, ktoré sú uzamykateľné, aby sa zabezpečila bezpečnosť. Celá konštrukcia je odolná voči poveternostným podmienkam, ako je dážď, sneh alebo vietor.
Plechová garáž je ideálna do mesta aj na vidiek. Je ideálna na uskladnenie auta aj náradia. Výhodou je predovšetkým ľahká konštrukcia, rýchla a jednoduchá montáž a malé rozmery.
Štandardná plechová garáž 3×5 farba piesková metalíza
Pôvodná cena bola: 780€.624€Aktuálna cena je: 624€.
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 5,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 290 x 200 cm |
| Kolor ścian | piesková metalíza |
| Kolor dachu | piesková metalíza |
| Kolor bramy | piesková metalíza |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom































