Plechová garáž z farebného trapézového plechu druhého typu s rozmermi 3x5 (každá garáž môže mať rôzne farby a šírky plechov). Konštrukcia garáže je vyrobená z uhlov a uzavretých profilov natretých v základnej farbe. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Bočné steny sú pripevnené k profilom nitmi. Vďaka tomu je celá garáž veľmi stabilná. V plechovej garáži sú nainštalované dvojkrídlové brány, ktoré sú uzamknuté kľúčom, aby bola zaistená bezpečnosť. Celá konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom, ako je dážď, sneh alebo vietor.
Plechová garáž je skvelá na skladovanie dreva aj náradia. Výhodou je predovšetkým ľahká konštrukcia, rýchla a jednoduchá montáž a malé rozmery.
Plechová garáž 3×5 triedy ll dvojkrídlové dvere
Pôvodná cena bola: 624€.468€Aktuálna cena je: 468€.
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 5,0 m |
| Rodzaj dachu | Trapézový plech so sklonom dozadu |
| Wysokość przód | 2,13 m |
| Wysokość tył | 1,90 m |
| Wysokość wjazdu | 2,00 m |
| Rodzaj bramy | Dvojkrídlová brána 290 x 200 cm |
| Kolor ścian | Pozinkovaný plech |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený povrch.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























