Plechová garáž Premium 5x6m je vyrobená z trapézového plechu grafitovej farby. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá trapézovým plechom v rovnakej farbe. Garáž má krídlovú bránu s rozmermi 275x193cm, uzamknutú kľúčom, čo zvyšuje bezpečnosť. Na otvorenie brány môžeme dodatočne nainštalovať pohon ovládaný diaľkovým ovládaním. Plechovú garáž Premium je možné použiť aj na uskladnenie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má úpravy, ktoré zodpovedajú povrchovej úprave garáže
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová štítová plechová garáž 5x6m grafitová krídlová brána
2280€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,63 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | Drevený orech |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























