Plechová garáž Premium 4x6 je vyrobená z trapézového plechu v bielej farbe RAL 9010. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá grafitovými strešnými taškami RAL 7016. Poskytuje dobrý odtok vody v prípade silných dažďov. Garáž má krídlovú bránu s rozmermi 275x195cm v grafitovej farbe RAL 7016. Na bránu môžeme dodatočne nainštalovať automatický otvárač. Plechovú garáž Premium je možné použiť aj na uskladnenie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má lemovanie, ďalšie príslušenstvo je možné dokúpiť ako doplnkové vybavenie.
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová štítová plechová garáž 4×5
2064€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 5,0 m |
| Rodzaj dachu | Štítová strešná strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,53 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | RAL7016 lesklý grafit |
| Obróbki blacharskie | Áno |
| Rynny | áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























