Plechová garáž Premium 3x7 je vyrobená z trapézového plechu vo farbe podobnej drevu. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá trapézovým plechom grafitovej farby. Je vybavená krídlovou bránou s rozmermi 275x193cm. Brána môže byť navyše vybavená automatom s diaľkovým ovládaním na otváranie, čo uľahčí jej používanie. Plechovú garáž Premium môžete využiť na uskladnenie auta a rôznych druhov záhradného náradia a strojov. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má lemovanie, ktoré zaisťuje estetický vzhľad
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová štítová plechová garáž 3×7 krídlová brána
1632€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 7,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,43 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Kolor ścian | Drevo zlatý dub |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
| Kolor bramy | BTX7016 grafit mat |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom



























