Plechová garáž Premium 3x5 je vyrobená z trapézového plechu v grafitovej farbe BTX 7016. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá trapézovým plechom. Garáž má krídlovú bránu s rozmermi 275x193cm v dubovej farbe. Na bránu môžeme dodatočne nainštalovať automatický otvárač. Plechovú garáž Premium je možné použiť aj na uskladnenie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má lemovanie. Ďalšie príslušenstvo je možné zakúpiť za príplatok.
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová štítová plechová garáž 3×5
1248€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 3,0 m |
|---|---|
| Długość | 5,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,43 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Obróbki blacharskie | Áno |
| Kolor bramy | drewnopodobny |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom
























