Prémiová plechová garáž s prístreškom pre auto 8x6 z trapézového plechu v grafitovom lesku RAL 7016. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá trapézovým plechom v rovnakej farbe. Garáž má krídlovú bránu s rozmermi 275x195 cm vo farbe podobnej drevu, uzamknutú kľúčom, čo zvyšuje jej bezpečnosť. Jednokrídlové dvere 100x200cm poskytujú dodatočný vstup bez nutnosti otvárania brány. Okrem toho vieme do brány nainštalovať automatický otvárač ovládaný diaľkovým ovládačom. V jednom z garážových blokov je tiež otvorený prístrešok pre auto. Poskytuje ďalší priestor na parkovanie vozidiel alebo skladovanie záhradného nábytku. Plechovú garáž je možné použiť aj na uloženie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestranných izbách je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Súčasťou štandardu garáže Premium sú lemovanie.
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová štítová kovová garáž 8×6 s prístreškom pre auto vpravo
4032€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 8m (garáž 5m + prístrešok pre auto 3m) |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 3,00 m |
| Wysokość ściany | 2,13 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Krídlová brána 275 x 193 cm |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | Drevený zlatý dub |
| Kolor drzwi | Drevo zlatý dub |
| Obróbki blacharskie | Áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom


























