Plechová garáž Premium 580x600cm je vyrobená z trapézového plechu v bielej farbe RAL 9010. Konštrukcia garáže je založená na pevných oceľových rámoch z dutých profilov a uhlov. Celá konštrukcia je chránená antikoróznym náterom. Sedlová strecha je pokrytá grafitovými strešnými taškami RAL 7016. Poskytuje dobrý odtok vody v prípade silných dažďov. Garáž má sekčnú bránu s automatom 500x195cm v grafitovej farbe RAL 7016. Plechovú garáž Premium je možné použiť aj na uskladnenie rôznych druhov záhradného náradia. Zmestí sa do nej kosačka na trávu, malý záhradný traktor, zariadenie na pestovanie záhrady. V priestrannej miestnosti je tiež dostatok miesta na umiestnenie pracovného stola. Garáž má lemovanie a za príplatok si môžeme dokúpiť ďalšie príslušenstvo
Výhody plechovej garáže sú:
- Estetický vzhľad
- Ľahká konštrukcia
- Jednoduchá montáž a demontáž
- Praktické riešenie
Prémiová plechová garáž 5,8×6 sedlová strecha
5976€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 5,8 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Štítová strešná strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,90 m |
| Wysokość ściany | 2,30 m |
| Wysokość wjazdu | 1,93 m |
| Rodzaj bramy | Sekčná brána 500×195 cm s automatickým |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | BTX7016 grafitová matná |
| Kolor bramy | BTX7016 grafit matný |
| Obróbki blacharskie | Áno |
| Rynny | áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami
pripravenú zem.Kotvenie nie je súčasťou ceny, pretože neručíme za podklad vyrobený zákazníkom

























