Garáž izolovaná zo sendvičového panelu 6x6 bola vyrobená z bieleho sendvičového panelu, ktorý má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. To znamená, že nemá tepelné mosty. Na stavbu garáže bol použitý uzavretý profil 40×40 pokrytý kvalitným antikoróznym náterom. Steny garáže sú vyrobené z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 2 cm, vyplneného 2 cm hrubou polyuretánovou penou s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Celý sendvičový panel je priskrutkovaný ku konštrukcii a skrutky zostávajú neviditeľné. Vonkajšia strana dosky je pokrytá bielym hliníkovým plechom, zatiaľ čo vnútorná strana je pokrytá hliníkovou fóliou.
Strecha garáže je vyrobená z polyuretánového sendvičového panelu hrúbky 4 cm v grafitovej farbe s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Má sekčnú bránu grafitovej farby s namontovaným pohonom brány. Celé sa ovláda diaľkovým ovládačom, čo uľahčuje používanie garáže. Inštalované plastové okno s rozmermi 80x60 dokonale osvetlí interiér v zamračených dňoch. Používa sa tiež na vetranie, aby sa nehromadili nepríjemné pachy. Inštalované žľaby budú v daždivých dňoch odvádzať vodu.
Výhody izolovanej garáže zo sendvičových panelov:
- ľahká konštrukcia
- jednoduchá inštalácia
- Estetický a moderný dizajn
- Multifunkčnosť
Zateplená garáž zo sendvičového panelu 6×6
9576€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,90 m |
| Wysokość ściany | 2,30 m |
| Dodatkowe drzwi | 100 x 200 cm |
| Dodatkowe okno | PVC 80×60 cm ks. 1 |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | RAL7016 lesklý grafit |
| Rynny | áno |
| Rodzaj bramy | brama segmentowa 500×194 z automatem |
| Kolor drzwi | grafit 7016 |
| Kolor okna | grafit RAL 7016 |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený podklad.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, nakoľko neručíme za podklad vyrobený zákazníkom.


























