Garáž izolovaná zo sendvičového panelu 6x6 bola vyrobená zo sendvičového panelu grafitovej farby, ktorý má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Na stavbu garáže bol použitý uzavretý profil 40×40 pokrytý antikoróznym náterom. Steny garáže sú vyrobené z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 2 cm, vyplneného 2 cm hrubou polyuretánovou penou s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Celý sendvičový panel je priskrutkovaný ku konštrukcii a skrutky zostávajú neviditeľné. Vonkajšia strana dosky je pokrytá hliníkovým plechom grafitovej farby, zatiaľ čo vnútorná strana je pokrytá bielym oceľovým plechom.
Sedlová strecha garáže je vyrobená z polyuretánového sendvičového panelu s hrúbkou 4 cm v grafitovej farbe s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. Garáž izolovaná zo sendvičových panelov má dve krídlové brány s rozmermi 275x193 cm v grafitovej farbe. Každá brána môže byť dodatočne vybavená automatickým diaľkovým ovládaním. Inštalované žľaby budú počas silných dažďov odvádzať vodu. Garáž je možné využiť na uskladnenie záhradného náradia a strojov. Má lemovanie, ktoré poskytuje estetický vzhľad
Výhody izolovanej garáže zo sendvičových panelov:
- ľahká konštrukcia
- jednoduchá inštalácia
- Estetický a moderný dizajn
- Multifunkčnosť
Zateplená garáž zo sendvičového panelu 6×6 dvojvozňová
7320€
Ďalšie informácie
| Szerokość | 6,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha, trapézový plech |
| Wysokość w szczycie | 2,90 m |
| Wysokość ściany | 2,30 m |
| Dodatkowe okno | PVC 80 x 60 cm, 2 ks |
| Kolor ścian | RAL7016 grafitový lesk |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | RAL7016 lesklý grafit |
| Rynny | áno |
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na vami pripravený podklad.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, nakoľko neručíme za podklad vyrobený zákazníkom.



























