Garáž izolovaná zo sendvičového panelu 4x6 bola vyrobená z bieleho sendvičového panelu RAL 9010. Má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a nemá tepelné mosty. Na konštrukciu konštrukcie garáže bol použitý uzavretý profil 40×40 pokrytý antikoróznym náterom. Ochrana zvyšuje odolnosť proti vlhkosti a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Steny garáže sú vyrobené zo sendvičového panelu, vyplneného polyuretánovou penou s hrúbkou 2 cm. Tepelná vodivosť je λ ≤ 0,022 . Celý sendvičový panel je priskrutkovaný ku konštrukcii a skrutky zostávajú neviditeľné. Vonkajšia strana dosky je pokrytá bielym hliníkovým plechom a vnútorná strana je pokrytá oceľovým plechom rovnakej farby. Strecha garáže je vyrobená z polyuretánového sendvičového panelu hrúbky 4 cm v grafitovej farbe s tepelnou vodivosťou λ ≤ 0,022. V garáži bola nainštalovaná sekčná brána grafitovej farby 300 x 193 cm. Pevné žľaby odvádzajú vodu z povrchu strechy počas silných dažďov. Garáž má lemovanie, ktoré zaisťuje estetický vzhľad.
Výhody izolovanej garáže zo sendvičových panelov:
- ľahká konštrukcia
- jednoduchá inštalácia
- Estetický a moderný dizajn
- Multifunkčnosť
Zateplená garáž zo sendvičového panelu 4×6 krídlová brána
Pôvodná cena bola: 6432€.5760€Aktuálna cena je: 5760€.
Ďalšie informácie
| Szerokość | 4,0 m |
|---|---|
| Długość | 6,0 m |
| Rodzaj dachu | Sedlová strecha |
| Wysokość w szczycie | 2,70 m |
| Kolor ścian | RAL9010 biela |
| Kolor dachu | RAL7016 Garfit lesk |
| Kolor bramy | RAL7016 lesklý grafit |
| Wysokość ściany | 2,30 milióna |
| Rodzaj bramy | sekčná brána 300×193 |
| Rynny | áno |
GARÁŽ IZOLOVANÁ ZO SENDVIČOVÝCH PANELOV
BEZPLATNÉ DORUČENIE A INŠTALÁCIA PO CELEJ KRAJINE
V cene je zahrnutá doprava a montáž na Vami pripravenú zem.
Kotvenie nie je súčasťou ceny, nakoľko neručíme za podklad vyrobený zákazníkom.
1 na sklade
























